Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Marina Nawigator

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt Jora Wielka 52,
11-730 Mikołajki
tel. 512 96 59 59
http://www.marinanawigator.pl/

Opis

Nasz apartamentowiec w Mikołajkach położony jest nad mazurskim jeziorem Tałty, w kompleksie wyposażonym we własny port, jachty żaglowe i jachty motorowe.

Apartamenty na Mazurach to coś innego niż nocleg w hotelu. Różnimy się od hoteli w Mikołajkach kameralną atmosferą, przestrzennymi i przeszklonymi pomieszczeniami z widokiem na mazurskie jeziora, oraz prywatnym parkingiem – tylko dla gości Marina Nawigator. W naszych apartamentach chcemy, abyś czuł się naprawdę jak w domu. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w elektronikę domową. Za darmo łączysz się z WiFi i oczywiście, jeśli chcesz, na leniwe popołudnia załączasz telewizor. Możesz swobodnie korzystać z grilla, miejsca na ognisko, tarasu oraz baru. Bezpłatnie też wypożyczymy Tobie rower, abyś mógł zwiedzić najbliższą okolicę Jory Wielkiej, która jest częścią Mikołajek. Dzieci natomiast uwielbiają nasz plac zabaw ze zjazdem linowym. Marina Nawigator to także świetne miejsce aby się wyciszyć, według naszych gości nocleg wapartamentach to gwarancja bardzo regenerującego snu – otoczenie jest magicznie ciche i spokojne.

 

Dla tych jednak, dla których liczy się spora dawka adrenaliny i zew mazurskiej przygody czeka czarter jachtów na Mazurach. Najlepsze czartery jachtów na Mazurach to takie, które oprócz fantastycznych łodzi posiadają dobrze wyposażone zaplecze. Posiadamy jeden z lepiej wyposażonych portów w Mikołajkach. Nasz pomost pływający przyjmie aż 40 jachtów, wyposażony jest w nowoczesne sanitariaty (toalety, prysznice, umywalnie), własną pralnię, slip do wodowania łodzi, miejsca postojowe z przyłączami wody i energii elektrycznej, punkt odbioru odpadów komunalnych i nieczystości z łodzi. Wynajem łodzi żaglowych w Marina Nawigatorze to czysta przyjemność ze względu, na pieczołowicie dobrane nowoczesne jachty. Ich gamę otwiera legendarna Sasanka 660, która jest świetnym jachtem żaglowym dla początkujących, bardzo bezpieczna i łatwa w obsłudze. Fani żeglugi po mazurskich szlakach będą mogli wybrać spośród takich jachtów żaglowych jak Cobra 33 Prestiż,Tes 32 Dreamer Prestiż, Twister 950, czy Tango 30 Prestiż. Dla tych, dla których liczy się czarter łodzi motorowych proponujemy wynajem łodzi Maxum 2400 SC3. Jej silnik o mocy 260KM zapewnia niezapomniane przeżycia na mazurskich jeziorach.

Lokalizacja

Mikołajki
Jora Wielka 52, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu