Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ośrodek Wypoczynkowy Wagabunda

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Leśna 2,
11-730 Mikołajki
tel. 48 87 421 60 18
www.wagabunda-mikolajki.pl/wagabunda

Opis

W naszym trzygwiazdkowym ośrodku oferujemy różnorodne domki campingowe z łazienkami. Dziesięć z nich jest utrzymanych w prawdziwym klimacie retro i tworzy oddzielną, unikalną aleję. Zostały one gruntownie odremontowane i poddane renowacji.Mimo że pochodzą z przełomu lat 50, cieszą się dzisiaj niezwykłym powodzeniem. Udało nam się zachować klimat minionych lat i odzyskać wiele z oryginalnych elementów wyposażenia.

Na naszych Gości czeka również pole namiotowe oraz stanowiska dla caravaningu z zapleczem sanitarnym i gastronomicznym. Na terenie obiektu nasi Goście znajdą jadalnię z domowymi posiłkami, a także bar, który serwuje m.in dania ze świeżych ryb z okolicznych jezior.

Centrum miasta oddalone jest jedynie o ok. 10 min. spacerem promenadą nabrzeżną, z której rozpościerają się niezapomniane widoki malowniczych zakątków żeglarskiej stolicy Polski. Po drodze plaża miejska.

Przez wiele lat doskonaliliśmy sztukę podejmowania Gości i doświadczenie to pozwoliło nam wypracować własny styl z jego unikalnymi szczegółami oferującymi rodzinną i szczodrą gościnę dzięki czemu WAGABUNDA to wielokrotny laureat prestiżowego konkursu „Mister Camping” organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu na najlepszy taki obiekt w kraju. Otrzymaliśmy jako jedni z pierwszych certyfikat „Produkt Warmii i Mazur” przyznawany za świadczenie usług na najwyższym poziomie. Należymy do Polskiej Izby Turystycznej.

Zapraszamy na prawdziwy relaks z dawnych lat, do epoki, kiedy mieliśmy wrażenie, że czas nieco wolniej płynie, ale we współczesnej atmosferze i ze współczesnymi udogodnieniami.

Lokalizacja

Mikołajki
Leśna 2, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu