Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ach! Mazury

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Leśna 1,
11-730 Mikołajki
tel. +48 87 421 60 22
http://achmazury.pl

Opis

Stanica położona jest w malowniczej części miasta, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego w bliskim sąsiedztwie Puszczy Piskiej. Do centrum miasta jest zaledwie 5 minut spacerem, jednak usytuowanie na spokojnych obrzeżach Mikołajek, daje poczucie kameralnej atmosfery. Ach! Mazury Stanica Mikołajki posiada 26 komfortowych pokoi, usytuowanych na czterech kondygnacjach. Jeden pokój przystosowany jest w pełni dla osób niepełnosprawnych. Dla wygody i komfortu Gości, Stanica wyposażona jest w windę osobową. Ach! Mazury Stanica Mikołajki zaprasza Gości do Messy, gdzie dominują tradycyjne potrawy regionalne. Rodzimym przysmakiem są dania z ryb, przyrządzane na wiele sposobów. Każdego ranka na Gości Stanicy czeka różnorodne i smaczne śniadanie. Przygotowaliśmy unikalną propozycję, której nie ma żaden inny obiekt na Mazurach. To Piętro Rodzinne przystosowane do pobytu rodziców z pociechami. Jedno z pięter jest przeznaczone na familijny wypoczynek. Tu króluje zabawa i nikt nie narzeka, że jest zbyt gwarno.Ach! Mazury Stanica Mikołajki” to idealne miejsce do realizacji konferencji, szkoleń, wykładów np. z zakresu turystyki rekreacyjnej (kajakarstwo, żeglarstwo i inne).

Lokalizacja

Mikołajki
ul. Leśna 1, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu