Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Przechowalnia Marzeń

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Osiedle na Górce 29,
11-730 Mikołajki
tel 608 865 459 i 691 894 747
http://przechowalniamarzen.com/

Opis

Przechowalnia Marzeń to przede wszystkim Dom. Nasza przestrzeń z ogrodem w jabłoniowym sadzie.

Bistro, miejsce które tętni śniadaniowym gwarem odwiedzających nas Gości. Cztery pokoje, każdy odzwierciedlający inną część naszej osobowości oraz spełniający absolutnie amatorskie fascynacje designem.

Oddajemy naszą przestrzeń tym, którzy zdecydują się nas odwiedzić. Z naszą pasją do prowadzenia rozmów na wszelkie tematy dotyczące życia, z zaangażowaniem w przeżycie życia w przestrzeni z dala od zgiełku codzienności. Z dala od walki o to by mieć zbyt wiele. W miejscu, gdzie czas płynie inaczej, tętno spowalnia, a oddech staje się czysty i głęboki. Tak by chłonąć to, co sami czujemy w naszym domu. Spokój.

Lokalizacja

Mikołajki
os. Na Górce 29, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu