Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Dom Gościnny Tabu

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Mrągowska 13,
11-730 Mikołajki
tel. +48.87 421 62 80
pensjonattabu.pl/

Opis

MIKOŁAJKI, przez wielu uznawane za stolicę Mazur to niewielkie miasteczko położone w północno – wschodniej Polsce nad brzegiem jeziora Mikołajskiego łączącego jeziora Tałty, Śniardwy i Bełdany.

MIKOŁAJKI to także swoista mekka żeglarzy, którzy każdego roku na pokładach swoich żaglówek, przemierzają szlak z Węgorzewa do Rucianego Nidy.

Do licznych kei po obu stronach jeziora Mikołajskiego, od wczesnej wiosny do późnej jesieni, zawija kilkaset jachtów dziennie.

Dom gościnny Tabu – położony na zachodnim brzegu jeziora Mikołajskiego, w odległości 200 m od centrum Mikołajek oferuje Państwu wynajem pokoi gościnnych.

Pokoje gościnne w Mikołajkach udostępniamy w dwóch odległych od siebie o około 400 m budynkach.

Pierwszy z nich, położony jest w odległości 200 m od brzegu jeziora drugi zaś po drugiej stronie jeziora, w ciągu usługowym, przy ulicy Plac Handlowy 20, odległym od centrum miasta o około 200 m.

Od Nas wszędzie blisko

– wioska żeglarska 200m

– centrum miasteczka 200m

– przystanek PKS 200m

– Muzeum Reformacji 200m

– Basen kryty i otwarty oraz korty tenisowe w Hotelu Gołębiewski 500m

Lokalizacja

Mikołajki
ul. Mrągowska 13, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu