Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Antares Pokoje

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Ks. Jerzego Popiełuszki 3,
11-730 Mikołajki,
tel. 608492270
http://www.antarespokoje.zafriko.pl

Opis

Na wynajem przeznaczono piętro domu, w sumie 5 pokoi z łazienkami ( 2,3,4-osobowych ). W każdym pokoju udostępniamy czajnik elektryczny, naczynia, kubki i sztućce. Goście mogą korzystać z lodówki, która znajduje się na korytarzu. Nie oferujemy posiłków i nie ma dostępu do kuchni. W pobliżu znajdują się Delikatesy Centrum i Biedronka. W okolicy jest wiele lokali gastronomicznych. Informujemy, że ze względu na ustawę o prawach autorskich nie udostępniamy odbiorników TV.

Przy domu znajduje się bezpłatny, zamykany parking. Każdy gość otrzymuje komplet kluczy (od pokoju, drzwi wejściowych, bramki).

Ceny wynajmu pokoi uzależnione są od pory roku, okresu pobytu i wynoszą od 40 do 60 zł os./doba. Doba hotelowa od godziny 12.00 (przyjazd) do 10.00 (wyjazd).

Gwarancją rezerwacji jest wpłata ustalonej wcześniej telefonicznie kwoty zaliczki. Przesłanie jej gwarantuje rezerwacje wybranego terminu. W przypadku rozmyślenia albo nie stawienia się w dniu rezerwacji, zaliczka przepada.a

Lokalizacja

Mikołajki
Ks. Jerzego Popiełuszki 3, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu