Czego szukasz w Mikołajkach?

NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Hotel Santa Monica

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Papieża Jana Pawła II 3
11-730 Mikołajki
tel.:+48 87 420 70 57
http://www.hotelsantamonica.pl

Opis

Hotel Santa Monica znajduje się dokładnie w gwarnym i tętniącym życiem sercu Mikołajek, dokładnie w tętniącym gwarem centrum widowiskowego Pojezierza Mazurskiego. W hotelu do dyspozycji gości jest basen zewnętrzny i strefa relaksacyjna z wanną z funkcją masażu wodnego, sauną oraz lampami do fototerapii.

Wnętrza hotelu zostały elegancko zaprojektowane w nowoczesnym stylu. W każdym pokoju jest telewizor LCD i łazienka z kabiną prysznicową. Hotel oferuje również darmowe WiFi, z którego mogą swobodnie korzystać wszyscy Goście obiektu.

Każdego dnia w godzinach porannych w restauracji hotelu Santa Monica podawane jest Turystom śniadanie w postaci obfitego szwedzkiego stołu. Lokal specjalizuje się w klasycznych daniach kuchni polskiej. W ogrodzie oferowany jest sprzęt do grillowania. W sezonie parking jest monitorowany.

Turyści mogą odprężyć się w saunie lub zarezerwować zabieg relaksacyjny. Hotel udostępnia również siłownię oraz możliwość wynajęcia roweru. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw oraz pokój multimedialny.

Hotel Santa Monica znajduje się w odległości wynoszącej 800 m od dworca kolejowego oraz o 300 m od przystani w Mikołajkach. Strzeżony parking oferowany jest za dodatkową

 

Lokalizacja

Mikołajki
ul. Papieża Jana Pawła II 3, 11-730

Video

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu