Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Pod Jabłoniami

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Stare Sady 13f,
11-730 Mikołajki,
tel.: 602 425 723
http://mikolajki.com.pl/restauracje/restauracja-pod-jabloniami

Opis

Stylowa restauracja stanowi cześć dawnego mazurskiego folwarku i wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem oraz wyjątkowym stylem z bielonymi ścianami, deskami stropowymi i przytłumionym oświetleniem. Autorska kuchnia oparta na produktach od regionalnych dostawców , domowe ciasta i zapach świeżo parzonej kawy, to coś co nas wyróżnia. Taras restauracji odkrywa przed Gośćmi bajeczne widoki na panoramę jeziora Tałty. Dopełnieniem chwili jest strefa chilloutu ! Leżaki, hamaki, pozwalają pobyć z samym sobą, powrócić do wspomnień dnia poprzedniego.
Dla koneserów dobrych smaków i aromatów jest to miejsce klimatyczne, gdzie ważne są drobne szczegóły, gdzie chce się wracać…

Slow food to idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją aby rozkoszować się obfitością lokalnych produktów. Dla koneserów dobrych smaków i aromatów jest to miejsce klimatyczne, gdzie ważne są drobne szczegóły, gdzie chce się wracać... Slow food łączy przyjemność z jedzenia z odpowiedzialnością, zrównoważonym rozwojem i harmonią z naturą.

Strefa chillout to wyjątkowe i unikalne miejsce położone nad jeziorem Tałty. Klimatyczne miejsce to coś, co doceniają koneserzy relaksu, wystarczy jedno spojrzenie, drobne szczegóły i już twoje ciało i dusza, wie, że to właśnie to miejsce, w którym masz ochotę spędzić chwilę, przysiąść w leżaku, sięgnąć po dawno nieczytaną książkę rozkoszując się ukojeniem jakie daje hamak, pobyć chwilę sam ze sobą.

Kto z nas nie wspomina z sentymentem chwil spędzonych przy ognisku, nad jeziorem... Te wspomnienia, zachody słońca pozostają w pamięci na zawsze. Nad płonącym mazurskim ogniskiem układamy swoje wspomnienia a iskry kierują nasze myśli ku gwiazdom.

Lokalizacja

Mikołajki
Stare Sady 13f, 11-730

Video

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu