Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja City

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt Plac Wolności
11-730 Mikołajki,
tel.: 87 737 71 14
http://mikolajki.com.pl/restauracje/restauracja-city

Opis

Taras pozwala turystom być w samym centrum wydarzeń w tym corocznie organizowanych: Dni Mikołajek, Rybka na zdrowie, Zawody strongmanów itp. Nasi Goście skorzystać mogą z rodzinnych zestawów obiadowych i przepysznych, oryginalnych, włoskich Pizzy oraz przepysznych śniadań.
Najmłodsi goście mają do dyspozycji kącik zabaw.

Nasi Goście skorzystać mogą z rodzinnych zestawów obiadowych i przepysznych śniadań serwowanych na tarasie. Najmłodsi goście mają do dyspozycji kącik zabaw. Tu, zarówno rodzice, jak i małe łasuchy zaspokoją każdy apetyt.

Włoska pizza to ideał, a doskonałe ciasto jest jej bazą i od niego zaczyna się cały smak tego dania i my o tym wiemy. Starannie dobrane składniki są jej uzupełnieniem. Od lat nasza oferta cieszy się niezmienną popularnością i jest doceniana przez turystów.

Lokalizacja

Mikołajki
Plac Wolności, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu