Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Tawerna Żagiel

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kowalska 3,
11-730 Mikołajki,
tel.: 530 492 003
http://mikolajki.com.pl/restauracje/tawerna-zagiel

Opis

W środku lokalu znajdują się dwa bary - jeden w kształcie łodzi, zacumowanej na stałym lądzie. Nad drugim "zakotwiczyła" stara łódź z drewna, nadając pomieszczeniu oryginalny charakter.
Letni ogródek kusi widokiem na port, z jeziorem Mikołajskim w tle.

Koneserzy grilla znajdą tutaj karkówki, szaszłyki oraz steki cieszące się dużym uznaniem turystów i one są naszą główną pozycją w menu. W letnim ogrodzie z widokiem na port zasmakujecie także w burgerach, każdy smakosz odnajdzie swój smak. Niesłabnącą popularnością cieszą się także tortille quesadilla z wyjątkowymi dodatkami. Każdy turysta będąc w Mikołajkach poznaje smak smażonej stynki z sosem czosnkowym.

Club Namiot usytuowany jest w samym sercu Wioski Żeglarskiej. Przylegający do dwóch restauracji Tawerny Pod Złamanym Pagajem oraz Tawerny Żagiel łącząc je nawzajem. W okresie letnim odbywają się wszelkie eventy, koncerty, imprezy z dj oraz wszelkie większe spotkania firmowe.

Lokalizacja

Mikołajki
ul. Kowalska 3, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu