Czego szukasz w Mikołajkach?

NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Tawerna Pod Złamanym Pagajem

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt Kowalska 3
11-730 Mikołajki
tel. 87 421 51 65
http://mikolajki.com.pl/restauracje/tawerna-pod-zlamanym-pagajem

Opis

Tawerna Pod Złamanym Pagajem znajduje się w centrum Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach i jest jedną z najstarszych na Mazurach. To kultowe miejsce spotkań, biesiad żeglarzy i motorowodniaków. W Tawernie można posłuchać szant, opowieści braci żeglarskiej, delektując się świeżymi rybami prosto z patelni, tradycyjnymi mazurskimi daniami lub …pysznymi śniadaniami serwowanymi od wczesnych godzin rannych. Przestronny taras z widokiem na jezioro Mikołajskie kusi koneserów regionalnych potraw, pozostawiając miłe wspomnienia z Mikołajek.

Tawerna Pod Złamanym Pagajem leży w centrum Wioski Żeglarskiej i jest jedną z najstarszych na Mazurach! Od kilkudziesięciu lat stanowi kultowe miejsce spotkań żeglarzy i motorowodniaków. Nowo wybudowany przestronny taras pozwala cieszyć się pięknym widokiem portu i jeziora Mikołajskiego.

W Tawernie można usłyszeć opowieści braci żeglarskiej, delektując się świeżymi rybami prosto z patelni. Regionalne potrawy doceniają koneserzy mazurskich smaków, przygotowywanych z lokalnych produktów a pyszne śniadaniami serwowane od wczesnych godzin rannych są doceniany przez turystów.

Tawerna Pod Złamanym Pagajem jest jedną z najstarszych na Mazurach i znaną z serwowania mazurskich ryb. Sielawa, sandacz, okoń z patelni doceniają koneserzy smaków z całej Polski. Świeżość ryb gwarantują dostawy z Gospodarstwa Rybackiego w Sędkach.

Lokalizacja

Mikołajki
ul. Kowalska 3, 11-730

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu