Czego szukasz w Mikołajkach?

SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Nawigator XXI

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt Jora Wielka 52,
11-730 Mikołajki
tel. (87) 421 30 62
http://www.nawigatorxxi.pl/

Opis

U nas znajdziesz coś dla Siebie:

  • Czarter nowoczesnych jachtów na szlaku WJM
  • Wypoczynek w komfortowych domkach

Zapraszamy Państwa do skorzystania z gościnności Nawigatora XXI. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób ceniących obcowanie z przyrodą, spokój oraz aktywną formę spędzania czasu. Zapewniamy Państwu komfort, niezależność i moc atrakcji. Jeśli lubicie Państwo przyrodę, boicie się nudy, cenicie domowe jedzenie, zabierzcie rodzinę, przyjaciół oraz ulubione zwierzątko. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od kwietnia do października lub w innym ustalonym wcześniej terminie.

DOJAZD

  • Dojazd samochodem z Warszawy - 230km, ok. 3,5 godzin jazdy.
  • Od strony Mrągowa
    Na drodze Mrągowo - Giżycko należy skręcić w prawo (około 8km za Mrągowem) kierując się na Użranki. W Użrankach skręt w lewo na Jorę Wielką. W miejscowości Jora Wielka kierujemy się prosto brukowaną drogą w dół (droga do Starych Sadów). Ośrodek znajduje się tuż za lasem po prawej stronie.
  • Od strony Mikołajek
    W Mikołajkach kierując się na Mrągowo skręcamy w prawo za Hotelem Gołębiewski. Jest to asfaltowa droga na Stare Sady. Ośrodek znajduje się 1km za Starymi Sadami tuż przed wjazdem do lasu.

Lokalizacja

Mikołajki
Jora Wielka 52, 11-730

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu